jaloba logo
русский  український 
Регистрация   |  Войти
 
такси     хамство     сервисное обслуживание     оператор     Эльдорадо отзывы     LiqPAY     мошенничество     МТС интернет     возврат     Банк Отзывы     отзывы     донецк     Киевстар     отзывы фокстрот     фокстрот     Киевстар отзывы     internetmagazin     жалоба на Киевстар     Эльдорадо     телевидение     OLX     aukro     Ощадбанк     деньги не возвращают     ВОДА     кредит     кидалово     жалоба     воровство     Укрзалізниця     холодильник     укрпочта     Bonprix     почта     интертелеком     lifecell     телефон     Ukrtelekom     MTS     атб     комфи     интернет     defmob          Киев     Киевэнерго     обслуживание     Интернет магазин     Связь     обман     отзыв     вернуть деньги     магазин Фокстрот     comfy     новая почта     Приват банк     вор     samsung     АЛЛО     отзывы МТС     работа     поезд     Терминал съел деньги     отзывы ПриватБанк    
banki  zdorovie  bytovaya-tehnika  svyaz 
1.ПриватБанк
2.Укргазбанк
3.VAB
1.Ирилина - Мир красивых волос
2.Оксфорд Медикал
3.Synevo
1.Comfy
2. Технополис
3.Фокстрот
1.Lifecell
2.Киевстар
3.Укртелеком
Киевстар
 
 
Оцените компанию:
2,0 / 5 (17 Голосов)
«Київстар» — національний оператор мобільного зв’язку. Наша задача полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв’язку якомога більшій кількості людей в України.

Київстар уважно прислуховуємось до того, що наші споживачі та суспільство в цілому очікують від нашої компанії. Ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб відповідати цим очікуванням, що знайшли своє відображення в місії та цінностях компанії. Ці поняття допомагають нам чітко сформулювати та пояснити всім те, до чого ми прагнемо, як ми досягаємо поставленої мети і якими принципами ми керуємось при виконанні задач, що стоять перед нами.

Вся робота нашої компанії спрямована саме на те, щоб об’єднувати людей, допомогати їм зрозуміти один одного, бути ближчими один до одного, вирішувати всі насущні питання особистого та ділового життя.

Об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна» — нові можливості розвитку.

У жовтні 2010 року українські телекомунікаційні оператори «Київстар» та «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») розпочали процес об’єднання. Метою цього є створення нових можливостей та кращих умов для абонентів обох мереж, досягнення максимальної ефективності роботи об’єднаної компанії, а також сприяння розвитку галузі телекомунікацій України завдяки активному розвитку послуг широкосмугового доступу та запровадження конвергентних рішень для бізнесу.

Процес обєднання операторів має завершитись до кінця 2013 року. У результаті телеком ринок України отримає якісно нового потужного гравця — мультисервісного оператора номер один у мобільному бізнесі, широкосмуговому доступі, цифрових медіа.

Об’єднана компанія надає клієнтам послуги голосового зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій бездротового та фіксованого зв’язку, а також широкосмугового доступу в інтернет під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес».

  
Цели компании
Наша місія - покращувати життя людей, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.
Діяльність «Київстар» підпорядкована ключовій ідеї Великої Турботи про клієнтів, в основі якої п’ять цінностей: розуміти, бути кращими, дотримувати слова, надихати, дарувати радість. На цій основі і цінностях ми будуємо бачення втілення нашої місії.

Наше бачення - стати найкращою компанією України, вартої найвищої довіри.
  
Контакты
Адреса: Киев, вул. Дегтярівська, 53а
Телефон: (044) 466-0-466
E-mail: info@kyivstar.net
Web: http://www.kyivstar.ua/
  
Жалобы и Отзывы
прочитайте отзывы и жалобы.
Напишите отзыв-Напишите жалобу
 
Фокстрот  ПриватБанк  Эльдорадо   Технополис  Matari (Япония) генератор  вода Аляска  lx.ua - портал посуточно аренда  MebelPodZakaz  МТС Украина