jaloba logo  
русский  український 
Регистрация   |  Войти
 
жалоба на МТС Украина     сландо     сервисное обслуживание     Косметика     подать жалобу в банк     LiqPAY     MTS     жалоба на Приватбанк     ноутбук     ужас     Банк Отзывы     отзывы     донецк     Киевстар     отзывы ПриватБанк     фокстрот     Киевэнерго     internetmagazin     жалоба на Киевстар     samsung     Эльдорадо     фокстрот отзывы     укрзализныця     Терминал     aukro     автолюкс     сервисный центр     врач     кидалово     жалоба     Укрзалізниця     lifecell     воровство     мтс отзывы     магазин бытовой техники     укрпочта     Bonprix     почта     магазин     privatbank     Ukrtelekom     обман     Modnakasta     Велика кишеня     Ощадбанк     интернет     ремонт          Киевстар отзывы     обслуживание     лохотрон     Связь     мошенник     Київстар     вернуть деньги     Интернет магазин     оператор     отзывы фокстрот     АЛЛО     отзывы МТС     работа     поезд     Терминал съел деньги     Укрпошта    
banki  zdorovie  bytovaya-tehnika  svyaz 
1.ПриватБанк
2.Укргазбанк
3.VAB
1.Ирилина - Мир красивых волос
2.Оксфорд Медикал
3.Synevo
1.Comfy
2. Технополис
3.Фокстрот
1.Lifecell
2.Киевстар
3.Укртелеком
Киевстар
 
 
Оцените компанию:
2,0 / 5 (17 Голосов)
«Київстар» — національний оператор мобільного зв’язку. Наша задача полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв’язку якомога більшій кількості людей в України.

Київстар уважно прислуховуємось до того, що наші споживачі та суспільство в цілому очікують від нашої компанії. Ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб відповідати цим очікуванням, що знайшли своє відображення в місії та цінностях компанії. Ці поняття допомагають нам чітко сформулювати та пояснити всім те, до чого ми прагнемо, як ми досягаємо поставленої мети і якими принципами ми керуємось при виконанні задач, що стоять перед нами.

Вся робота нашої компанії спрямована саме на те, щоб об’єднувати людей, допомогати їм зрозуміти один одного, бути ближчими один до одного, вирішувати всі насущні питання особистого та ділового життя.

Об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна» — нові можливості розвитку.

У жовтні 2010 року українські телекомунікаційні оператори «Київстар» та «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») розпочали процес об’єднання. Метою цього є створення нових можливостей та кращих умов для абонентів обох мереж, досягнення максимальної ефективності роботи об’єднаної компанії, а також сприяння розвитку галузі телекомунікацій України завдяки активному розвитку послуг широкосмугового доступу та запровадження конвергентних рішень для бізнесу.

Процес обєднання операторів має завершитись до кінця 2013 року. У результаті телеком ринок України отримає якісно нового потужного гравця — мультисервісного оператора номер один у мобільному бізнесі, широкосмуговому доступі, цифрових медіа.

Об’єднана компанія надає клієнтам послуги голосового зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій бездротового та фіксованого зв’язку, а також широкосмугового доступу в інтернет під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес».

  
Цели компании
Наша місія - покращувати життя людей, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.
Діяльність «Київстар» підпорядкована ключовій ідеї Великої Турботи про клієнтів, в основі якої п’ять цінностей: розуміти, бути кращими, дотримувати слова, надихати, дарувати радість. На цій основі і цінностях ми будуємо бачення втілення нашої місії.

Наше бачення - стати найкращою компанією України, вартої найвищої довіри.
  
Контакты
Адреса: Киев, вул. Дегтярівська, 53а
Телефон: (044) 466-0-466
E-mail: info@kyivstar.net
Web: http://www.kyivstar.ua/
  
Жалобы и Отзывы
прочитайте отзывы и жалобы.
Напишите отзыв-Напишите жалобу
 
Фокстрот  ПриватБанк  Эльдорадо   Технополис  Matari (Япония) генератор  вода Аляска  lx.ua - портал посуточно аренда  MebelPodZakaz  МТС Украина